Michał Perzanowski

Michał Perzanowski

DziennikarzGazeta WrocławskaWrocław

64 materiały

Wrocławianin. Z Przedmieścia Oławskiego. Niepoprawny optymista, który zawsze widzi świat w kolorowych barwach. Kochający mąż. Właściciel dwóch aktywnych i pociesznych psów rasy beagle. Dziennikarz z zamiłowania i wykształcenia. Absolwent jednego z najzdolniejszych roczników dziennikarstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Z Polska Press związany od 2017 roku. Do września 2022 uczestniczyłem w tworzeniu piłkarskiego serwisu Gol24. Wraz ze świetnym zespołem miłośników polskiej ligi udało nam się stworzyć kilka ciekawych projektów. Wzorowo obsługiwaliśmy największe piłkarskie imprezy na świecie, zwracaliśmy uwagę na problemy w polskim futbolu, byliśmy przy najważniejszych wydarzeniach na szczeblu centralnym. Osobiście mogę pochwalić się kilkoma publikacjami ciepło przyjętymi przez czytelników.

Na łamach Gazety Wrocławskiej pragnę być głosem mieszkańców, których potrzeby wymagają pilnej uwagi.

Jestem pasjonatem sportu w każdej postaci. W wieku szkolnym grywałem w piłkę nożną i koszykówkę. Miałem również krótkie epizody jako wioślarz i kulomiot. Staram się spędzać możliwie jak najwięcej czasu na świeżym powietrzu. Amatorsko gram w piłkę, regularnie biegam, a jeśli przed dotarciem na miejsce mam wybór między samochodem i własnymi nogami, wybieram opcję drugą.

Sport w telewizji również śledzę uważnie. Jestem w stanie przesiedzieć całą noc dla meczów Igi Świątek i Huberta Hurkacza za oceanem, a dla igrzysk w Tokio zaburzyłem swój dobowy cykl organizmu.

Rozwiń opis

Dodaj ogłoszenie