Patrycja Zawalska

Patrycja Zawalska

Portal i.plCzeladź

19 materiałów

W lutym 2022 roku dołączyłam do Polska Press Grupy i stałam się jednocześnie częścią działu SEO. Moje codzienne zadania związane są z pozycjonowaniem treści w internetowych wyszukiwarkach. 

 

Na co dzień współpracuję z redaktorami z portalu gra.pl oraz regiodom.pl, dlatego też nierzadko przygotowuję treści związane z tą tematyką. Moje przykładowe materiały to między innymi:

 

Praca na tym stanowisku daje mi niesamowicie dużo satysfakcji. Lubię pracować z treścią, tworzyć ją i wspierać moich kompanów w walce o wysokie pozycje. Ale oprócz tego, najważniejszym aspektem jest ciągły rozwój osobisty. Każdego dnia poszerzam swoją wiedzę z nieznanych mi dotąd tematów i dowiaduję się czegoś zupełnie nowego.

 

O mnie

Jestem ciekawa świata i uwielbiam odkrywać nowe miejsca. Uważam, że dzięki podróżom możemy poznać nie tylko nową kulturę, lokalne jedzenie czy ciekawostki związane z danym miejscem, ale także dowiedzieć się wiele o nas samych. Wyjazdy w nieznane to najczęściej niezapomniana przygoda, którą po czasie (pomimo nierzadko stresujących sytuacji) wspominamy z uśmiechem na ustach. Wiele jeszcze przede mną, ale stopniowo staram się spełniać swoje podróżnicze marzenia. 

 

Uwielbiam oglądać seriale, szczególnie w moje gusta trafiają produkcje Netflixa. Lubię także gotować, a najwiekszą nagrodą jest dla mnie zadowolenie osób, które kosztują przyrządzone przeze mnie potrawy.

Rozwiń opis