Dodatek The Sims 4: Uniwersytet na PC już w sprzedaży

psz
Dodatek The Sims 4: Uniwersytet na PC już w sprzedaży
Dodatek The Sims 4: Uniwersytet na PC już w sprzedaży EA
The Sims 4 wracają do szkoły z najnowszym dodatkiem The Sims 4 Uniwersytet, dostępnym od 15 listopada na komputerach PC i Mac. Ten wyczekiwany dodatek do The Sims 4 powołuje do życia rozległy studencki świat w Britechester, pozwalający cieszyć się graczom zupełnie nową zawartością. Przed Simami całkiem nowe doświadczenia: zapisanie do szkoły marzeń, uczęszczanie na różnorodne zajęcia, dekorowanie swojego pokoju w akademiku, zajęcia pozalekcyjne i kolekcjonowanie niezapomnianych wrażeń z nowymi przyjaciółmi.

Dodatek The Sims 4: Uniwersytet wprowadza do świata Britechester dwie szkoły wyższe, w których Simy mogą kontynuować swoją naukę: historyczny Uniwersytet Britechester dla kierunków artystycznych i humanistycznych oraz nowoczesny Instytut Foxbury dla studiów z dziedziny nauki i technologii. Oba kampusy dają Simom możliwość przygotowania się do dorosłego życia dzięki nowym ścieżkom kariery, przede wszystkim z dziedziny prawa, inżynierii oraz nauczania, a także doskonalenia umiejętności na istniejących już ścieżkach przygotowania do zawodu. Doświadczanie studenckiego życia jest unikalne dla każdego gracza, ponieważ może on zdecydować się na poświęcenie nauce, by zdobywać najwyższe oceny lub też na unikanie zajęć, aby spędzać czas z przyjaciółmi w akademiku.

Simy doświadczą wielu elementów studenckiego życia, między innymi:

  • Zapisywania na zajęcia, które pasują do ich zainteresowań
  • Uczęszczania na połączone z zabawą zajęcia pozalekcyjne, jak robotyka, sztuka i debatowanie
  • Dekorowania pomieszczeń akademika elementami wystroju odzwierciedlającymi ich osobowość
  • Zbierania przyjaciół na grę w sok-ponga
  • Płatania figli konkurencyjnej szkole
  • Zwiedzania kampusu na rowerze lub wstępowania do różnych społeczności

Możliwości są nieograniczone, a przed Simami jest wiele do nauczenia się, zarówno wewnątrz, jak i poza salą wykładową. Bez względu na to, jak gracze zdecydują się spędzać studencki czas, Dodatek The Sims 4: Uniwersytet daje Simom możliwość stawania się swoim lepszym ja, jak również zbierania doświadczeń, które pozwolą im zaplanować swoją przyszłość.

Dodatek The Sims 4: Uniwersytet jest już dostępny poprzez Origin na komputery PC i Mac, a 17 grudnia zostanie wydany na konsole PlayStation 4 oraz Xbox One.

źródło: informacja prasowa

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wideo
Wróć na gra.pl Gra.pl