Duety w Plush – dlaczego warto skorzystać z oferty dla dwojga?

Materiał informacyjny Mas Media
Czy istnieje coś lepszego niż dzielenie swoich pasji i niezapomnianych chwil z ukochaną osobą? Tak – wspólne oszczędzanie na rachunkach! Taką możliwość udostępnia dla swoich klientów Plush w ofercie “Duety”. Skorzystać z niej mogą pary lub całe rodziny, obniżając swoje wydatki o 5 zł/mies. za każdy numer (przy min. 2 numerach)!

Wyjątkowe doświadczenie dla dwojga – duety w Plush

Plush, jedna z popularniejszych marek telekomunikacyjnych w Polsce, zawsze ma na uwadze potrzeby swoich klientów. To właśnie dlatego stworzyła specjalną ofertę, skierowaną do par i rodzin, które pragną korzystać z szerokiego wachlarza usług telekomunikacyjnych w jednym pakiecie.

Niezależnie od tego, czy jesteście miłośnikami filmów i seriali, zapalonymi graczami, czy po prostu potrzebujecie dostępu do internetu lub usług telekomunikacyjnych bez limitu, Plush ma dla Was idealne rozwiązanie. Dzięki wyjątkowej ofercie dla duetów możecie cieszyć się nie tylko korzystaniem z najnowszych technologii, ale również oszczędzać na miesięcznych opłatach.

Co zapewnia Plush w swoich ofertach?

Pierwszym aspektem, który przyciąga uwagę w ofercie sympatycznego miśka, jest możliwość użytkowania szybkiego internetu w każdej z ofert – zarówno abonamentu telefonicznego, jak i pakietów internetowych. Dla wielu par, które spędzają dużo czasu na oglądaniu filmów, graniu w gry online lub prowadzeniu rozmów wideo ze swoimi bliskimi, ważne jest, aby mieć niezawodne połączenie o wysokiej prędkości. Plush oferuje szerokopasmowy internet, który zapewnia stabilność i szybkość, umożliwiając bezproblemowe korzystanie z sieci bez martwienia się o opóźnienia czy przerywanie transmisji. Od pewnego czasu klienci Plusha mogą korzystać z nowego standardu – 5G Ultra, który pozwala osiągnąć szybkość pobierania aż do 1 Gb/s! Wystarczy mieć wykupioną ofertę Plusha, przebywać w zasięgu i posiadać urządzenie współpracujące z nowym standardem. To doskonała podstawa dla Waszych wspólnych doświadczeń online.

Nie można zapomnieć również o aspekcie komunikacyjnym, który w dzisiejszych czasach jest absolutnie kluczowy. Oferując nielimitowane rozmowy i SMS-y i MMS-y Plush daje Wam możliwość swobodnej komunikacji z najbliższymi. Bez względu na to, czy jesteście na odległość, czy razem, możecie rozmawiać godzinami, wymieniać wiadomości i podtrzymywać bliskie relacje. W abonamentach telefonicznych otrzymujecie również darmowy krajowy transfer do popularnych serwisów social mediowych: Facebook, WhatsApp, Messenger i Instagram. Oferta dla duetów zapewnia Wam więc pełną swobodę i komfort korzystania z usług telekomunikacyjnych.

Co więcej? Na klientów Plusha czeka Disney + w prezencie przez rok. Wystarczy zdecydować się na ofertę na 24 miesiące, a pierwsze 12 miesięcy jest bezpłatne. Po upływie okresu promocyjnego miesięczna opłata za Disney+ wyniesie 28,99 zł.

3 miesiące abonamentu za darmo dla przenoszących numer

Szybki internet, darmowy pakiet transferu na wybrane social media oraz nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y to nie wszystko! Od 31 sierpnia 2023 roku Plush ma specjalną promocję dla osób przenoszących numer z innej sieci – aż 3 miesiące abonamentu za 0 zł.

Jeśli skorzystasz z Duetów i nowej akcji Plusha, zyskasz 3 miesiące abonamentów za darmo (na przeniesione numery),
a od 4. miesiąca rabat 5 zł/mies. na każdy numer. Przy czym rabat nie łączy się z innymi promocjami abonamentowymi. Przeniesienie numerów z bliskimi naprawdę się opłaca!

Oszczędność czasu i pieniędzy

W dzisiejszym świecie, telekomunikacja odgrywa kluczową rolę w codziennym życiu. Bez niej trudno sobie wyobrazić funkcjonowanie w społeczeństwie, zwłaszcza jeśli chodzi o komunikację, rozrywkę i dostęp do informacji. Plush doskonale zdaje sobie z tego sprawę i postanowił stworzyć ofertę dla par i rodzin, która umożliwia wygodne i efektywne korzystanie z niezbędnych usług w jednym pakiecie.

Dzięki Duetom w Plushu nie musicie już martwić się rozdzielaniem usług telekomunikacyjnych na kilku oddzielnych umowach. Teraz wszystko, czego potrzebujecie, znajduje się w jednym miejscu, co oznacza mniej formalności. Wcześniej traciliście cenne chwile na kontakt z różnymi dostawcami, negocjacje umów i rozliczanie wielu rachunków? Teraz wszystko jest uporządkowane i dostępne w jednym miejscu!

Oszczędność czasu to tylko jedna z korzyści oferty dla par w Plushu. Drugą, równie ważną, jest oszczędność pieniędzy. Plush oferuje atrakcyjny, stały rabat – dokładnie -5 zł/mies. na każdy numer (przy zakupie min. 2 numerów). Dzięki temu możecie zaoszczędzić znaczną sumę pieniędzy na miesięcznych opłatach za usługi telekomunikacyjne. Przy dwóch numerach w skali roku jest to 120 zł. Kwota wzrasta, gdy mamy więcej numerów.

Jak skorzystać z Duetów?

Skorzystanie z oferty Duetów jest proste – niezależnie, czy jesteś już klientem Plusha, czy dopiero planujesz do niego dołączyć. 

Jeśli już masz jeden numer w Plushu, to wystarczy przenieść lub dokupić drugi, rejestrując umowę na ten sam numer PESEL. Otrzymasz stały  rabat 5 zł/mies. na każdy numer. Ta sytuacja dotyczy również pakietów internetowych – jeśli posiadasz takowy, to możesz dokupić drugi lub dodatkowo skorzystać z oferty abonamentu telefonicznego. 

Nie masz numeru w Plushu? Nic prostszego – przenieś obecne numery lub kup min. 2 nowe i ciesz się wszystkimi korzyściami, jakie niosą Duety oraz oferty miśka! 

Telekomunikacja na miarę Waszych potrzeb

Plush rozumie, że pary (a tym bardziej rodziny) mają różnorodne potrzeby i oczekiwania, jeśli chodzi o korzystanie z technologii. To właśnie dlatego przygotował elastyczną i dopasowaną do Waszej sytuacji ofertę. W ramach Duetów można łączyć różne warianty abonamentów telefonicznych i pakietów internetowych – tak, byście mogli skomponować ofertę na miarę Waszych potrzeb. 

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na gra.pl Gra.pl