GRID Autosport: Wyścigi uliczne. Te prawdziwe i te w grze (wideo)

Redakcja gra.pl
GRID AutosportGRID Autosport
GRID AutosportGRID Autosport
Strach, podniecenie, adrenalina – to wszystko się zwielokrotnia. Wiesz po prostu, że nie możesz pozwolić sobie na żadną pomyłkę - tak o wyścigach ulicznych opowiada Dan Trent z PistonHeads. A jak to wygląda w grze GRID Autosport?

Twórcy gry GRID Autosport zamiast kolejnych zwiastunów z pędzącymi samochodami postanowili nas uraczyć seria filmów, w którym pędzące samochody są przeplatane opowieściami prawdziwych kierowców. W najnowszym odcinku mamy wyścigi uliczne. O nich opowiadają Dan Trent i Matt Burton z PistonHeads. Co mówią?
Jaka jest specyfika tych zawodów, czym się różnią od innych konkurencji, jakie emocje wywołują...

Wyścigi uliczne to jedna z pięciu konkurencji, jakie znajdziemy w grze. Ścigać będziemy się w Waszyngtonie, San Francisco, Paryżu, Barcelonie, Dubaju i Chicago. Nie zabraknie też samochodów: od Golfa i Mini Coopera po takie maszyny jak Pagani Huayra, McLaren P1 czy Bugatti Veyron 16.4 Super Sport.

Gra swoją premierę będzie maiła już 27 czerwca. Na PC, PlayStation 3 i Xbox 360. Wszędzie znajdziemy pełną, polską wersje jezykową do wyboru.

Dowiedz się więcej o grze GRID Autosport

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na gra.pl Gra.pl
Dodaj ogłoszenie