Lightning Returns: Final Fantasy XIII. Gameplay prosto z E3

Redakcja gra.pl
A na nim trochę efektownej walki z dziwnym smokiem, a przede wszystkim główna bohaterka gry Lightning Returns: Final Fantasy XIII.

Główna bohaterka, czyli Lightning. Tym razem zaprezentowano ją na tle miasta Yusnaan pełnego dość egzotycznych przeciwników.
Nowy zwiastun przynosi też jedną, dość ważną informacje w postaci nowej (nieco późniejszej) daty premiery. Gra Lightning Returns: Final Fantasy XIII w Stanach Zjednoczonych ukaże się 11 lutego 2014 roku, a w Europie 14 lutego.

[video: https://www.youtube.com/watch?v=SA1qvqTtDZg width:640 height:360 align:center]

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na gra.pl Gra.pl
Dodaj ogłoszenie