Might & Magic Heroes VI: Cienie Mroku. Dwie nowe kampanie (wideo)

Redakcja gra.pl
Wideo
od 16 lat
Mroczne Elfy i Nekromanci. A na dokładkę zestaw 7 nowych stworów, nowe budynki i cala masa nowych artefaktów. A kiedy? A 28 lutego, bo tego dnia do sklepów trafi najnowszy dodatek do gry Might & Magic Heroes VI, czyli Cienie Mroku.

Akcja dodatku rozgrywa się sto lat po wydarzeniach, które poznaliśmy w podstawowej wersji gry. Do wyboru mamy dwie nowe kampanie dla dwóch frakcji: Mrocznych Elfów z Lochu i Nekromantów z Nekropolis.

A w każdej kampanii znajdziemy sporo pomniejszych nowości. To wspomniany zestaw 7 stworów, nowe klasy dla bohaterów, nowe zestawy miast i budynków, artefakty, umiejętności i osiągnięcia. Czyli standard. Są też nowe lokacje i nowe ekrany miast.

Wszystko razem wygląda mniej więcej tak:

Might & Magic Heroes VI: Cienie Mroku. Dwie nowe kampanie (wideo)
Might & Magic Heroes VI: Cienie Mroku. Dwie nowe kampanie (wideo)
Might & Magic Heroes VI: Cienie Mroku. Dwie nowe kampanie (wideo)

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na gra.pl Gra.pl