Gra
Partisans 1941 zadebiutowało na Steamie. Skradaj się, walcz,...

Partisans 1941 zadebiutowało na Steamie. Skradaj się, walcz, zarządzaj zasobami i rozwijaj swoją bazę

materiały prasowe

Gra

Aktualizacja:

Gra

Partisans 1941

Gra Partisans 1941 czerpie garściami z serii Commandos i robi to znakomicie. ©Partisans 1941 Key Artwork

Studio Alter Games i wydawca Daedalic Entertainment ogłaszają premierę Partisans 1941. Inspirowana kultowym tytułem Commandos gra oferuje nowoczesne spojrzenie na gatunek RTT i będzie dostępna na Steamie dziś o godz. 17. Partisans 1941 łączy elementy taktycznej skradanki, gry akcji, rozwoju bazy i zarządzania zasobami.
Partisans 1941

Gra Partisans 1941 czerpie garściami z serii Commandos i robi to znakomicie. ©Partisans 1941 Key Artwork

Partisans 1941, czyli inspiracja serią Commandos


Akcja Partisans 1941 osadzona jest na froncie wschodnim podczas II wojny światowej. Jako radziecki oficer, który zdołał uciec z nazistowskiego obozu jenieckiego, gracz stanie na czele oddziału sowieckich partyzantów. Wraz z nimi będzie planować walkę, wypełniać różnorodne misje sabotażowe lub atakować zasoby wroga oraz rozwijać własną bazę.
Aby skutecznie zwalczać siły okupanta, musi doskonale poznać otoczenie, wybrać najlepszą pozycję do zastawienia zasadzki na wroga oraz ciągle kontrolować dynamikę walki poprzez użycie pauzy taktycznej.

Gracze mogą rekrutować żołnierzy i cywili jako wyjątkowych sojuszników, aby stawić czoła różnym wyzwaniom – od skoncentrowanego sabotażu po rozległe ataki na niemieckie linie zaopatrzenia. Baza główna w głębi lasu z różnymi typami budynków służy partyzantom między misjami, aby uzbroić i ulepszyć własne oddziały, zarządzać zasobami i je rozdzielać, a także odpocząć.

Partisans 1941 - Cechy gry:

  • Skradanka taktyczna w innowacyjnym stylu: Połączenie elementów walki, skradanki, zasadzek i różnego rodzaju przedmiotów specjalnych, którymi można siać zamęt w szeregach wroga. Każdy gracz wybierze własny sposób na realizację poszczególnych misji.
  • Dowodzenie nad oddziałem partyzantów: Zadaniem graczy będzie nie tylko stworzenie oddziału z wybranych partyzantów, ale także awansowanie ich na kolejne poziomy i wykorzystywanie mocnych stron poszczególnych postaci, aby znaleźć najlepsze rozwiązania w różnych sytuacjach. Ciągle należy także poszukiwać i rekrutować nowych członków ruchu oporu.
  • Życie w partyzantce: Między kolejnymi misjami gracze uczestniczą w codziennym życiu partyzantów – w budowaniu bazy, przygotowaniach do kolejnych zadań i zdobywaniu zasobów, które zapewniają przetrwanie, dbaniu o motywację żołnierzy, eksplorowaniu pobliskich terenów, wyszukiwaniu słabych punktów wroga, organizacji potyczek.
  • II wojna światowa z nowej perspektywy: Gracze poznają historię zagorzałego oporu przeciwko niemieckim okupantom na froncie wschodnim, poznają historię i motywację osób dołączających do ruchu oporu, zarówno wojskowych, jak i cywilów.


Gra jest dostępna na platformie Steam od 14 października. Zobacz premierowy zwiastun!

Komentarze

Wideo