Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Radomiak Radom kontra Zagłębie Lubin. Kibicowałeś Zielonym w tym szalonym meczu? Znajdź się na zdjęciach

Maciej Kwiatkowski
Kibice Radomiaka podczas meczu z Zagłębiem Lubin>>>
Kibice Radomiaka podczas meczu z Zagłębiem Lubin>>>Maciej Kwiatkowski
W niedzielę o godzinie 12:30 rozpoczął się mecz pomiędzy Radomiakiem Radom, a Zagłębiem Lubin. Fani Zielonych, pomimo złych wyników dwóch ostatnich meczów, wspierali dopingiem Zielonych. Ci po raz trzeci z rzędu odnieśli porażkę. Zobacz zdjęcia kibiców z tego pojedynku.

Kibice na meczu Radomiaka z Zagłębiem Lubin

Zieloni po dwóch wyjazdowych meczach, w których przegrali z drużynami ze strefy spadkowej powrócili na obiekt Radomskiego Centrum Sportu. Wraz z nimi pojawili się także fani, którzy niemalże wypełnili obiekt. Oznaczało to, że podopieczni Macieja Kędziorka nie stracili zaufania w oczach fanów. Ci, jak na nich przystało przez całe 90 minut głośno dopingowali ulubieńców, ale piłkarze już do przerwy pokazali, że nadal są w kiepskiej dyspozycji. Podopieczni Waldemara Fornalika, którzy nie wygrali żadnego z ostatnich pięciu meczów o punkty, do przerwy wygrywali różnicą trzech goli. Część kibiców Radomiaka, już w 34 minucie, gdy było 0:3 zaczęła opuszczać obiekt! Wcześniej do takich sytuacji nie dochodziło. W drugiej połowie piłkarze Radomiaka wzięli się do "roboty" ale ostatecznie nie udało im się choćby wyrównać stanu meczu. Ostatecznie Radomiak uległ Zagłębiu Lubin 3:4.