Symulator kozy: Edycja kozy grozy. Premiera jeszcze w czerwcu

Redakcja gra.pl
Goat SimulatorGoat Simulator, czyli Symulator kozy
Goat SimulatorGoat Simulator, czyli Symulator kozy Coffee Stain
Podstawowy Symulator kozy plus dwa duże dodatki, czyli Symulator kozy MMO i GoatZ z zombie kozami. Wszystko w jednym pudełku.

Symulator kozy (Goat Simulator) początkowo był tylko żartem twórców z ze studia Coffee Stain, ale ostatecznie okazał się bardzo popularną grą. Grą, która od czasu premiery 1 kwietnia minionego roku, doczekała się kilku równie absurdalnych dodatków.

Takich jak Goat Simulator MMO, gdzie do wyboru mamy pięć klas: Wojownik, Łotrzyk, Mag, Łowca i ... Mikrofalówka.
I takich jak niedawno wydany GoatZ, będący kozim odpowiednikiem gier w stylu DayZ.

Wszystkie znajdziemy w Symulatorze kozy: Edycja kozy grozy, który ukaże się 26 czerwca w cenie ok. 55 złotych.

Symulator kozy: Edycja kozy grozy. Premiera jeszcze w czerwcu
Symulator kozy: Edycja kozy grozy. Premiera jeszcze w czerwcu

Dowiedz się więcej o grze Goat Simulator

od 16 lat
Wideo

Oto najcenniejsze marki na świecie!

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na gra.pl Gra.pl