Tactical Intervetion: Zamknięta beta już ruszyła

Redakcja gra.pl
Tactical IntervetionPremiera gry Tactical Intervetion została zaplanowana na 12 września.
Tactical IntervetionPremiera gry Tactical Intervetion została zaplanowana na 12 września.
Tactical Intervetion to nowa gra współtwórcy Counter Strike, co jest niezłym powodem, by gra się zainteresować. A przy okazji sprawdzić wymagania sprzętowe.

Za grą Tactical Intervetion stoi Minh „Gooseman” Le, wspomniany współtwórca Counter Strike. To zabawa w terrorystów i antyterrorystów, w której znajdziemy też pościgi samochodowe. Zamknięta beta gry już wystartowała, a klucze można zdobyć na facebookowymprofilu gry.

Można też poczekać do otwartej bety, której start zapowiedziano na 29 sierpnia.
Znane są także zalecane wymagania sprzętowe gry Tactical Intervetion:
Minimalne:
System: Windows XP
Procesor: 3.0 GHz Dual Core
Pamięć: 2 GB RAM
Karta graficzna: ATI Radeon 9200/Nvidia GeForce 6200
Zalecane:
System: Wsindows Vista
Procesor:3.5 GHz Quad-Core
Pamięć: 4 GB RAM
Karta graficzna: ATI Radeon 9550/Nvidia GeForce 7200

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Sztuczna inteligencja pomoże stacjom radiowym?

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na gra.pl Gra.pl
Dodaj ogłoszenie