Total War: Warhammer. Data premiery i edycja kolekcjonerska (wideo)

Redakcja gra.pl
Total War: WarhammerTotal War: Warhammer
Total War: WarhammerTotal War: Warhammer Creative Assembly
Nowe liczby warte zapamiętania w przypadku gry Total War: Warhammer to 28 i 99,99. Pierwsza to data premiery, a druga to cena za kolekcjonerskie wydanie High King Edition.

Mistrzowie gier strategicznych - studio Creative Assembly - na razie porzucili studiowanie podręczników do historii, w których wyszukiwali kolejne okresy i przerabiali je na gry z serii Total War.
Zamiast średniowiecza, Rzymu czy Napoleona, tym razem będą krasnoludy, gobliny i Mannfred von Carstien.

O grze Total War: Warhammer sporo już wiadomo, ale teraz doszła jedna bardzo ważna informacja, czyli data premiery:
28 kwietnia 2016

Tego dnia premierę będzie miała też edycja kolekcjonerska nazwana High King Edition wyceniona na 99,99 funtów.
Co dostaniemy za tyle pieniędzy?

  • metalowy pierścień Grudge Ring
  • wisiorek ze znakiem runicznym
  • zdobiony róg
  • wydrukowaną na płótnie mapę
  • artbook
  • poradnik
  • dodatek Chaos Warriors Race Pack
Total War: Warhammer. Data premiery i edycja kolekcjonerska (wideo)

Chaos Warriors Race Pack umożliwiający grę Chaosem będzie dostępny także dla wszystkich, którzy zamówią grę przed premierą.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na gra.pl Gra.pl
Dodaj ogłoszenie