Na początek aktorski zwiastun Seize Glory.
Choć trwa niespełna dwie minuty, to wybuchów i efektownych sekwencji jest w nim więcej, niż w większości filmów.
W rolach głównych Cara Delevingne, Michael B. Jordan i Marshawn Lynch.
Tymczasem twórcy gry Call of Duty: Black Ops III - studio Treyarch - podzielili się informacją dotyczącą modów: będą udostępnione narzędzia do tworzenia map i modów na PC.
Jeżeli wszystko pójdzie dobrze, to pojawią się one w przyszłym roku (zamknięte testy alfa miałyby ruszyć w marcu).
"Pamiętajcie, że są to prace związane z tworzeniem oprogramowania, dlatego nie zawsze wszystko dzieje się tak szybko, jakbyśmy sobie tego życzyli. Czasami funkcje łączą się ze sobą, a czasami zostają zastąpione innymi, bardziej użytecznymi, a w tym wszystkim ograniczają nas pewne założone ramy czasowe" - piszą twórcy na blogu.
I jeszcze jedna informacja: w Call of Duty: Black Ops III bonusową mapą będzie Nuk3town. Znana fanom serii mapa została oczywiście przebudowana i dostosowana do nowych mechanizmów rozgrywki.
A wygląda to tak:
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?
Polecane oferty

Empik
Konsola MICROSOFT Xbox Series S, 512 GB
Konsola MICROSOFT Xbox Series S, 512 GB

sonyinteractiveentertainment
PlayStation 5 B Chassis + Horizon Forbidden West + Zestaw ...
konsola ps5 przenosi gaming na nowy poziom, któreg…

Microsoft
Xbox Series X + UFC 4
Dysk (wariant):brak;Funkcje obsługi dźwięku:Dolby …