Micro Machines World Series: Wyścigi w kuchni i premiera (wideo)

Redakcja gra.pl
Micro Machines World SeriesMicro Machines World Series
Micro Machines World SeriesMicro Machines World Series Wydawnictwo Techland
W kuchni, albo w warsztacie. Albo w ogrodzie, albo na stole bilardowym. Dziś premiera gry Micro Machines World Series.

Seria Micro Machines może się pochwalić bardzo długą - jak na gry - tradycją. W końcu pierwszy tytuł ukazał się w 1991 roku. A dziś - na PC, PlayStation 4 i Xbox One - debiutuje gra Micro Machines World Series.
Co czeka na graczy?

Atrakcji jest sporo.
Podstawą są wyścigi miniaturowych maszyn rozgrywane na stołach, podłodze, w kuchni czy w ogrodzie. Są klasyczne tryby, ta-kie jak Race czy Elimination. Nowością jest tryb Battle.

Nowością są też wyścigi sieciowe dla 12 graczy, sieciowe walki i możliwość personalizacji pojazdów. A tu jest całkiem spory wybór. Możemy się ścigać samochodami, poduszkowcami, ciężarówkami, czołgami, etc.

Do kazdego pojazdu można też dodać unikalne wyposażenie i ulepszenia. Wszystko razem prezentuje się mniej więcej tak:

 

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na gra.pl Gra.pl
Dodaj ogłoszenie